Żłobek Warszawa Mokotów

Biały Kamień 7 i Chodkiewicza 8

Żłobek Kociaki Rozrabiaki to kameralne miejsce na mapie Warszawy, które zostało stworzone dla maluszków wychowujących się w rodzinach polskich oraz międzykulturowych. Kierujemy swoja ofertę do rodziców, którzy idą z duchem czasu, są otwarci na innych ludzi, ciekawi świata i pragną również przekazać te wartości swoim pociechom.

Naszą ideą jest zapewnienie opieki na jak najwyższym poziomie, w przyjaznej, domowej atmosferze. Jest to miejsce, w którym dzieci będą mogły poznawać otaczający świat poprzez naukę i zabawę. Program zajęć uzupełniony jest o język angielski.

żłobek prywatny mokotów
baby

Zdrowe jedzenie

Jedzenie Maluszkom zapewnia firma Blue-Bar Catering, która dostarcza posiłki najwyższej jakości.

puzzle

Różnorodne zajęcia edukacyjne

Dzień w naszym żłobku jest wypełniony ciekawymi zajęciami i zabawami, które uczą i rozwijają.

konik na biegunach

Zapisy

Rozpoczynamy rekrutację na wrzesień 2019. Zapraszamy do zapisów!

żłobek warszawa mokotów

Każdy maluszek jest wyjątkowy. Poprzez wzmacnianie wiary w zalety i wartości człowieka uczymy dzieci podejmowania wyzwań, dzięki którym odkrywają swoje możliwości. Rozwijamy empatię oraz umiejętności wyrażania swoich uczuć. Pomagamy dzieciom budować pozytywny obraz samych siebie, dzięki czemu łatwiej pokonywać będą swoje słabości. Stwarzamy sytuacje do podejmowania wszelkich aktywności, pozwalających maluszkom na twórcze i innowacyjne rozwiązania.

Mieścimy się na spokojnym osiedlu dzielnicy Mokotów, w otoczeniu zieleni. Nasze wnętrza zaaranżowane są tak, aby rozbudzić ciekawość i wyobraźnię dziecka. Korzystamy z wyposażenia najwyżej jakości ponieważ stawiamy bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

Zapraszamy maluszki w wieku od 6 m-cy do 3 lat.

Czekamy na was! 🙂

Kociaki Rozrabiaki to prywatny żłobek, którego priorytetem jest stworzenie maluszkom przyjaznej atmosfery, dzięki której będą czuły się w nim szczęśliwe i bezpieczne. Stawiamy na rozwój i dokładamy wszelkich starań, aby kreatywnie pobudzać dzieci do poszerzania swoich horyzontów i poznawania piękna otaczającego nas świata. Plan dnia jest ułożony w taki sposób, aby urozmaicać maluchom czas spędzany w żłobku, co sprawia, że godziny upływają im dużo szybciej. Z racji tego, że nauka języków jest ogromną inwestycją w przyszłość, a jak wiadomo małe dzieci najszybciej przyswajają wiedzę i zapamiętują nowe słowa, to w naszym żłobku prowadzone są zajęcia z języka angielskiego. Zapisz do nas swoją pociechę i wspólnie zadbajmy o jej odpowiedni rozwój.

Kociaki Rozrabiaki mieszczące się w mieście Warszawa Mokotów czekają na Twojego maluszka!